دوره طب سنتی

در مقالات مختلف که در گذشته نوشته شده است به تفصل در مورد طب سنتی و شاخه های آن و همینطور روش های درمانی این طب به بحث نشسته ایم . در اینجا لازم می دانم قدری در مورد دوره هایی که قرار است برگزار شود صحبت کنم .
گروه لاون برگزار می کند .
دوره های فراگیر آموزش طب سنتی
با حضور اساتید بزرگ بین الملی و داخلی
هدف از برگزاری دوره های طب سنتی و زیر مجموعه های این شاخه از طب احیاء روش و شیوه‌ های درمانی سنتی و قدیمی برای درمان و حتی پیشگیری بسیاری از بیماری‌ها در دنیای امروز است. یکی از مهم ترین مزایای مربوط به طب سنتی و گیاهان دارویی عدم وجود عوارض جانبی است که این مسئله به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی در این داروها می باشد . رشته طب سنتی یکی از زیر مجموعه‌ های رشته پزشکی می باشد . آمار و ارقام نشان می‌ دهد که در دنیای امروز اغلب مردم بیشتر میل به سوی روش‌های درمانی سنتی و قدیمی دارند و به همین جهت در حال حاضر رشته طب سنتی و زیر شاخه های آن از موقعیت خوبی جهت رشد و شکوفایی برخوردار هستند .
پژوهش گران و هنرجویان عزیز علاقمند به فراگیری دوره آشنایی با طب سنتی و زیر شاخه های آن می‌توانند از طریق ثبت نام در این دوره کاربردی شرکت نمایند . این دوره‌ به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می گردد . دوره طب سنتی به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می شود . هنرجویان بر اساس زمان بندی اعلام شده می بایست در دوره ها شرکت کنند . پس از برگزاری دوره و شرکت در آزمون به هنرجویان مدرک معتبر دانشگاهی اعطا خواهد شد . این مدارک معتبر و قابل استعلام از مراجع ذی صلاح صادر کننده می باشند . با ما به آینده ای درخشان بی اندیشید .

×

Powered by WhatsApp Chat

× ثبت نام و مشاوره